Prezent dla ukochanej o erotycznym charakterze – czy może to być książka?

Współczesna powieść kobieca pełna jest wątków z pogranicza romansu i erotyki. Pisarze nie szczędzą swoim czytelniczkom dosadnych opisów, a one są z tego powodu zadowolone. Jeśli więc w planach jest zakup prezentu na urodziny lub imieniny, któremu nie będzie brakowało odpowiedniej ilości pikanterii, warto odwiedzić księgarnię internetową i zamówić w niej kilka książek. Na uwagę zasługuje zwłaszcza literatura Pauliny Świst. Jest to autorka o charakterystycznym stylu pisania. Niegrzeczny język, pewne siebie, wyzwolone bohaterki i wątki kryminalne dają fenomenalny rezultat. Po jakie tytuły warto sięgnąć, aby sprawić przyjemność kobiecie?

Gorący romans, który wywróci życie do góry nogami

“Prokurator”, czyli debiutancka powieść Świst pokazuje niezwykłą umiejętność tej autorki. Jest nią bardzo plastyczny sposób pokazania chemii, tak zwanego iskrzenia pomiędzy kobietą i mężczyzną. Dodać trzeba, że nie mamy tutaj do czynienia z bohaterami nieśmiałymi, skromnymi czy dopiero odkrywającymi swoją seksualność. Wręcz przeciwnie, postaci są pewne siebie, świadome swojego temperamentu i po prostu lubiące dobry seks. Ten typ bohatera literackiego dość wyraźnie pokazuje, że współcześnie sprawy łóżkowe nie są już tematem tabu dla większości społeczeństwa. Prawdopodobnie niektóre czytelniczki mogą zaczerwienić się w trakcie czytania części opisów, jednak Paulina Świst (https://www.taniaksiazka.pl/autor/paulina-swist) kieruje swoją prozę przede wszystkim do tych pań, które wcale nie ukrywają, że sięgają po nią właśnie ze względu wątki i sceny erotyczne.

Kryminał czy romans, romans czy kryminał

Pewna grupa czytelniczek uważa, że sensacja i kryminał są za słabo zarysowane w powieściach Pauliny Świst. Wolałyby, żeby autorka więcej miejsca poświęciła zbrodniom i odkrywaniu związanych z nimi tajemnic. Takie opinie pojawiają się w odniesieniu do książki “Chechło”, jak również “Paprocanów” czy “Karuzeli”. To naturalne, że preferencje dotyczące literatury są różne i zależą od indywidualnych upodobań. Paulina Świst obiera w swoich książkach drogę, którą można uznać za jej znak rozpoznawczy, a nawet swoistą wizytówkę. Jej twórczość to idealny pomysł na prezent dla kobiety, która nie miała jeszcze do czynienia z tego typu literaturą. Trend eksponowania erotyki w wersji hard na szeroką skalę zaczął się od “50 twarzy Greya” i jego popularność stale rośnie. Dzieje się tak dlatego, że kobiety już nie ukrywają faktu, że mają różne fantazje erotyczne i czasami lubią sięgnąć po książkę dla czystej rozrywki.